Zajmujemy się kompleksowym montażem przydomowych oczyszczalni ścieków, eko oczyszczalni, oczyszczalni biologicznych z osadem czynnym oraz szamb bezodpływowych. W ofercie posiadamy oczyszczalnie drenażowe i oczyszczalnie tunelowe z tzw. krótkim drenażem, dzięki czemu montowane przydomowe oczyszczalnie nie zajmują dużej powierzchni. Zastosowanie tego typu drenażu, w porównaniu do standardowych rozwiązań, pozwala znacznie zaoszczędzić powierzchnię zabudowy. Ponadto montowany system krótkiego drenażu jest oparty na tunelach rozsączających, które są bardzo wytrzymałe i pozwalają na  nośność do 3,5 tony. W przypadku małych działek jest to szczególnie ważne. Przydomowe oczyszczalnie ścieków to systemy praktycznie bezobsługowe, bezawaryjne, wydajne i wytrzymałe.

Ponadto wykonujemy przyłącza wodno- kanalizacyjne, a naszą ofertę każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań klientów. Oferujemy wysokiej jakości produkty, których duża część dostępna jest od ręki.

Galeria zdjęć

zdjęcie w galerii nr 73 zdjęcie w galerii nr 72 zdjęcie w galerii nr 71 zdjęcie w galerii nr 70 zdjęcie w galerii nr 69 zdjęcie w galerii nr 68

Dlaczego MY?

Wiedza
Doświadczenie
Sprzęt

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pt. „Dywersyfikacja dochodów oraz wzrost konkurencyjności firmy Perfekt POSESJA poprzez zakup rębaka, mająca na celu zwiększenie aktywności gospodarczej obszaru LGD oraz konkurencyjności przedsiębiorstwa. Dywersyfikacja dochodów i zwiększenie zysku poprzez rozwój działalności gospodarczej. Wprowadzenie na rynek nowej, innowacyjnej usługi na terenie LGD „Solna Dolina”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

loga

Gotowy na współpracę?