Starsze okazy drzew są cenioną i pożądaną ozdobą ogrodów. Aby jednak w pełni realizowały tę funkcję estetyczną i nie stanowiły zagrożenia dla jego użytkowników, wymagają ciągłej pielęgnacji i dbałości o ich stan zdrowotny.

Nasza firma posiada wykwalifikowany personel (kursy pilarzy) oraz pełne zaplecze techniczne, które pozwalają wykonywać prawidłowe zabiegi cięcia i chirurgii drzew.

Ponadto oferujemy:

  • Ciecia prześwietlające
  • Ciecia techniczne
  • Technikę koszową
  • Wywóz gałęzi i zrąbkowanie
  • Usuwanie pni

Galeria zdjęć

zdjęcie w galerii nr 22 zdjęcie w galerii nr 21 zdjęcie w galerii nr 20 zdjęcie w galerii nr 19 zdjęcie w galerii nr 18 zdjęcie w galerii nr 17 zdjęcie w galerii nr 16 zdjęcie w galerii nr 15 zdjęcie w galerii nr 14 zdjęcie w galerii nr 13 zdjęcie w galerii nr 12 zdjęcie w galerii nr 11 zdjęcie w galerii nr 10 zdjęcie w galerii nr 9 zdjęcie w galerii nr 8

Dlaczego MY?

Wiedza
Doświadczenie
Sprzęt

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pt. „Dywersyfikacja dochodów oraz wzrost konkurencyjności firmy Perfekt POSESJA poprzez zakup rębaka, mająca na celu zwiększenie aktywności gospodarczej obszaru LGD oraz konkurencyjności przedsiębiorstwa. Dywersyfikacja dochodów i zwiększenie zysku poprzez rozwój działalności gospodarczej. Wprowadzenie na rynek nowej, innowacyjnej usługi na terenie LGD „Solna Dolina”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

loga

Gotowy na współpracę?